Hakkımızda

Bilpe Media başta telemarketing olmak üzere Türkçe, Almanca, İngilizce, Rusça ve Arapça bir çok sektörde çağrı merkezi hizmeti ve bilgi işlem desteği sunmakla kalmayıp, müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini esas almış lider bir kuruluştur.
Yüksek teknoloji santral, ses kayıt, CRM, raporlama işlemleri ve bilgi güvenilirliği ile müşterilerimizin vizyonlarını genişletmeyi, kalite ve hedeflerine farklı bir bakış açısı kazandırmayı esas alarak çalışmalarını sürdürmekte olan Bilpe Media uzman kadrosu ve yüksek kalitesi ile müşterilerinin vazgeçilmez değerlerinden biri olmuştur. Bilpe Media’nın, çözüm odaklı çalışması, teknolojik altyapısı, genç ve dinamik ekibi, güçlü yönetim kadrosu ve sağlam finansal altyapısı en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Müşteri odaklı verdiğimiz hizmetlerle, İzmir lokasyonunda başarılı çalışanları sayesinde müşterilerine kusursuz çağrı merkezi hizmetleri sunmaktadır.
Bilpe Media, müşterilerimizin güveni ve desteği ile bir çok projeye imza atarak sektöre kalitede öncülük ve müşterilerinin vazgeçilmez bir iş ortağı olmak konusunda çalışmaya devam edecektir.

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

BGYS kapsamımızda yürütülen faaliyetlerin etkin, doğru, hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirilmesini temin etmeyi, Tüm müşteri şartlarına ,kanun ve yönetmeliklere uyum sağlamayı,

BGYS kapsamımızda, bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliği prensiplerine uymak amacıyla sistemde risk analizi ve değerlendirmesi sonucu ortaya çıkan riskler için ,risk işleme faaliyetleri yürütmeyi ve gözden geçirmeyi,

Firmamıza, müşterilerimize, tedarikçi ve iş ortaklarımıza ait her türlü bilgi varlığının gizlilik, erişilebilirlik ve bütünlükleri üzerindeki risklerin farkında olmak ve bu riskleri yönetmeyi,

Eğitimde süreklilikle bilgi güvenliği olgusuna firma genelinde tam katılım ve bilgi güvenliğinde yüksek farkındalık yaratmayı,

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin, sistematik olarak ele alarak sürekli iyileşen, gelişen ve yeni risklerin oluşmasına imkân vermeyen bir yapı haline getirmeyi,

Taahhüt ederiz.

GENEL MÜDÜR

SERKAN DEMİR

HİZMETLERİMİZ

Müşterilerinizin bize ulaştırdığı görüş ve düşünceler doğrultusunda onlara kaliteli servis ve hizmetimiz ile sizin için randevu ve ürün-hizmet bilgisi veriyoruz.

ÖN BÜRO HİZMETLERİ

Müşterilerinizin bize ulaştırdığı görüş ve düşünceler doğrultusunda onlara kaliteli servis ve hizmetimiz ile sizin için randevu ve ürün-hizmet bilgisi veriyoruz.

YARDIM HİZMETLERİ

Vermiş olduğunuz ürün-hizmet hakkında ön bilgi veya satış sonrası destek vererek müşteriniz ile aranızda ki bağı güçlendirmek için eğitilmiş kadromuzla hizmet veriyoruz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

7/24 müşterilerinizin her türlü istek, soru ve sorunu ile ilgilenerek etkin iletişim sağlıyoruz. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün-hizmet kalitenizi müşteri ile eşleştiriyoruz.

TELE SATIŞ & PAZARLAMA

Yurtiçi ve yurtdışı projelerimiz ile tele satış, pazarlama, talep oluşturma, abonelik satışı, müşteri elde tutma ve müşteri geri kazanma eğitimlerimiz yüksek kalitelidir. Performans yönetimi, koçluk ve çalışan motivasyonu ile gün içerisinde çalışma arkadaşlarımıza destek veriyoruz.

SİPARİŞ YÖNETİMİ

İş ortaklarımız adına sipariş alımından müşteriye teslim edilene kadar uçtan uca bütün sürece dahil olabilme esnekliğine sahibiz.

BİLGİ HİZMETLERİ

Müşterilerinizin öneri, istek, şikayet ve bilgi alımı için 7/24 destek verebilmekteyiz. Dilerseniz istekleriniz doğrultusunda yaptığımız anketler ile müşteri portföyünüzü arttırabiliriz.

REFERENZEN

İNSAN KAYNAKLARI

Bilpe Media’nın müşterilerine sunduğu değer zincirinin en önemli halkası, İnsan Gücü. Bu nedenle Bilpe Media’nın bütün yatırımlarının temelinde de İnsan Kaynağı yatar. Bilpe Media'nın bütün İnsan Kaynakları felsefesi, çalışanlarının kendi potansiyellerini en üst seviyeye çıkartmalarını sağlamak üzerine kuruludur. İnsan Kaynakları Yönetimi, yapılan iş analizleri ve alınan yeni projeler doğrultusunda doğru işe, doğru kişiyi yerleştirmeyi, bu personelin verimli bir şekilde devamlılığının ve gelişiminin sağlanmasını amaçlar. Bu doğrultuda işe alım süreçlerinde çok titiz, değerlendirme süreçlerinde yapıcı ve uygulamada sistematik bir anlayışla çalışılır.Bu anlayış ile beraber çalışanların kendi potansiyellerini ortaya çıkartmalarını sağlayacak modeller uygulanır. Böylece yapılan işin dinamikleri gereği olan yüksek verimlilik ve kalite sağlanmış olur.

EĞİTİM

İnsan kaynakları politikamız içerisinde stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemimiz, çalışanlarımızın gerek teorik gerekse kişisel yönden gelişimlerini desteklemeyi hedeflemektedir. Her çalışana, şirket kültürünün tanıtılması için oryantasyon eğitimi, yapacağı işin gereklerini karşılayabilmek için yetkinlik ve beceri eğitimleri (Etkin İletişim, İkna, Satış, Müşteri Yönetimi, Stres Yönetimi vb.) ve yine işin gerekleri kapsamında ürün-hizmet eğitimleri verilir. Verilen eğitimler sonrası çalışanlar takip edilip, yöneticilerinden ve etkileşim guruplarından geri bildirim alınarak değerlendirilir, gerekli görüldüğü koşullarda ek eğitimlerle desteklenir.

  • img

    Rumeysa DEMİR

    AR-GE Müdürü


    Birlikte çalıştığımız firmaların ve birlikte çalışacağımız firmaların, markalarının değerlerine değer katıp, her müşterimize özel çözümler üretmek ve bunları gerçekleştirmek bize heyecan veriyor, bizi başarılı kılıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

BİZİ ARAYIN

+90 232 484 66 67

E-POSTA ADRESİMİZ

info@bilpe.com

ADRESİMİZ

ŞAİR EŞREF BULVARI NO:6 RAGIP SAMLI IS MERKEZI K:7 D:709 ÇANKAYA / İZMİR

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

7/24

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

Çağrı merkezi sistemleri ve şirketimiz hakkında bilgi almak isterseniz e-posta adresinizi listemize ekleyebilirsiniz.